bilgi@mermergrup.com.tr
+90 312 612 30 48
+90 312 612 2 550

V/Max Performans Serisi

V/Max Performans Serisi

Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım şirketi Petrol Ofisi, Yeni Nesil V/Max Performans serisi akaryakıtları ile, hem benzin, hem de motorinde bugüne dek elde edilebilmiş en yüksek yakıt ekonomisi değerine imza atıyor.

Petrol Ofisi tarafından, geliştirilen Yeni Nesil V/Max Kurşunsuz Benzin ve Eurodizel akaryakıtlar, 100 litrede 4 litreye varan yakıt ekonomisi değeri sunuyor. Petrol Ofisi, yeni nesil akaryakıtların geliştirilmesi için bu alanda dünyanın bir numaralı kuruluşu Afton Chemical ile işbirliği yapıyor. Kurşunsuz Benzin 95 Oktan, tüketicilere düzenli kullanımda % 4’e varan yakıt ekonomisi sağlıyor. Ülkemizin ve dünyanın en itibarlı bağımsız kuruluşlarında gerçekleştirilen testler ürünlerin kalitesini onaylıyor.

Yeni Nesil V/Max Performans serisi ürün ailesinde yer alan kurşunsuz benzin ürünü Yeni Nesil V/Max Kurşunsuz 95, patentli özel formülü sayesinde, DIG (Direkt Püskürtmeli Benzin) motorlarda da etkin, enjektör ve sübaplarda üstün temizlik sağlayarak yakıt sisteminde ve motorda tortu oluşumunu önlüyor. Formülündeki etken maddeler ve sürtünme önleyiciler sayesinde motorda sürtünmeden oluşan kayıpları azaltıyor ve motordan yüksek performans alınmasını sağlıyor. Motoru koruyarak verimliliğini artırıyor, emisyonları düşürüyor ve % 4’e varan oranda yakıt ekonomisi elde ediliyor.

Yeni Nesil V/Max Performans serisi ürün ailesinde yer alan motorin ürünü Yeni Nesil V/Max Eurodizel ise, Petrol Ofisi için özel olarak geliştirilen GreenClean teknolojisini barındırıyor. Bu teknoloji, aracın katkısız sıradan yakıtla kullanılması durumunda motorda oluşan kalıntıları hızla temizliyor, tekrar oluşumunu engelliyor. Düzenli kullanıldığında, yakıt ekonomisi alanındaki en yüksek değerin elde edilmesini sağlamasının yanı sıra, güç artışı ve uzun motor ömrü sunuyor. Daha sessiz ve keyifli bir sürüş elde ediliyor.

Petrol Ofisi Yeni Nesil V/Max Benzin ve Motorin ürünleri, hem yeni teknolojili; hem de de eski teknoloji araçlarda kullanılabiliyor. Yeni Nesil V/Max Performans serisi akaryakıtları, aynı zamanda düşük emisyon değerleri ile çevre korumasına da katkıda bulunuyor.